Chci Se S Vámi Podělit O Nevšední Zážitek Při Prohlídce Automobilu V Jednom Z Našich Největších Autobazarů.bylo Mi Čerstvě 18, Ještě Mi Ani Nestačilo Zaschnout Razítko Na Řidičáku A Už Jsem Si Jel Pro Svůj Narozeninový Dárek – Vysněné Auto.

Týden na jachtě ještě nekončil.Pičku Moniky jsem měl před sebou volnou, dráždil jí prsty a lízal, Pavlovi dráždil penis a přitom mi Alena tak nádherně dráždila anál. Někdy jsem se až divil, jak hluboko si ho nechá zasunout do krku bez toho, aby se dávila. Takto jsme se pomalu pohupovali a nechtěli, aby ta chvíle skončila. Alena to zdola pozorovala a zastrčila mi nasliněný prst do análu a začala masírovat prostatu. Ani jsme nevnímali své okolí. Martin ho neměl moc tlustýho, ale i tak na začátku sevření jen těžko překonával, i když Alena mu ho dráždila a přikapávala nějakej olej. Začal jsem Moniku lízat a Pavlovi jsem zlehka honil péro. Po chvilce tlaku mi anál povolil a Martin vklouzl dovnitř a začal ve mně jezdit.

Seznamka HK

Když dokonal svoji potřebu, měl jsem se opět ohnout o kapotu auta. Řekl mi, že nesnáší takové rozmazlené fracky jako jsem já, kteří mají všechno na co si vzpomenou a kopnul mě do břicha.

Chci se s Vámi podělit o nevšední zážitek při prohlídce automobilu v jednom z našich největších autobazarů.Bylo mi čerstvě 18, ještě mi ani nestačilo zaschnout razítko na řidičáku a už jsem si jel pro svůj narozeninový dárek – vysněné auto. Velmi pěkný kluk, mohlo mu být tak 27, vysoký, modrooký blonďák, který byl moc sympatický a ochotně mě i mé mamince auto předváděl. Svoje ponožky vyhodil, vzal si moje a já musel na své bosé nohy nazout boty plné mého spermatu. Rozepnul si kalhoty, vyndal svého asi 18 cm dlouhého ptáta a začal na mě chcát. Surově mi vyndal klacek ze zadku, vzal své ponožky, které mi vrazil do pusy, k nosu mi dal svou botu, plivnul mi na mou díru a tvrdě mi tam narval svého ptáka. Doprovodil nás až k autu, ale jen proto aby si ohlídal, že nikde nevyndám klacek, který mám v zadku.Po příjezdu domů jsem hned běžel na záchod, vyndal jsem si klacek ze zadku a sundal boty. Celý v šoku s ohromným strachem jsem udělal co chtěl.

Abychom je příliš neponižovali, vše se odehrálo za plentou, ze které vykukovaly jen jejich tvářičky. Leona klečela na čtyřech, zírala do kamery a vyplazovala jazyk. Podle rudnutí Milanovy tváře jsme tušili, že se vyvrcholení blíží. Každá se musela postavit do vany, předklonit, nechat se pořádně umýt a přitom si roztahovat rukama půlky. Robert mi předal fotoaparát a za vlasy zvedl sestřinu hlavu, abych mohl nafotit její tvář, až k tomu dojde. Zato Magda, kterou jsme vyzvedli u ubytovny, tam stála v ošoupaném tričku a kalhotech. Když se otočila, zjistili jsme, že má celá záda postříkaná semenem. My jsme jí také cosi slíbili, měla opravdu jemné rysy a postavu, která se líbila. Na chatě jsme chvíli pili a pak každé děvče dostalo klystýr. Nasedla do auta. Tentokrát byl celý proces veřejný.

Security Check This is a standard security test that we use to prevent spammers from creating fake accounts and spamming users. Submit

Zdroj (Seznamka HK) https://www.facebook.com/Vyber-hezčí-holku-877175992394344/