„je To Krásne A Páči Sa Mi To, No Je To Pre Mňa Predsa Len Niečo Úplne Nové.

Seznamka karviná

..Jsme všechny už tak vzrušené, že netrvá dlouho a jedna po druhé prožíváme svůj malý ohňostroj. .Chtěla bys konečně pořádně vomrdat.....Jdu pro svůj kufřík s pomůckami, a pak si ze sedačky za ruce odvádím ke křeslu Moniku s Jitkou.

"Tak, a teď botičky,přejíždím dolů, kde cítím žalud....Jestli se ho dotknu ještě párkrát, určitě bude stříkat. ", odpovídá, tváře mu hoří a vidím, jak se mu klepou ruce, i nohy..

Flirt Praha

Začalo mi byť srdce ešte rýchlejšie, ale tváril som sa pohodovo, akoby sa nič nedialo. Teo začal opať nahlas vzdychať. Než som sa ho stihol niečo opýtať, spustil: „Vieš, bolo to všetko veľmi pekné a nikdy na to nezabudnem, ale cítim, že som podviedol svoju priateľku. Taktiež som mu poďakoval. Štrngli sme si a ako sa patrí, dívali sme sa pri tom vzájomne do očí. Už som sa nevedel dočkať, až budeme v hoteli na izbe. „Potrebuješ otvoriť nejakú fľašu?Jednou rukou som si honil toho svojho. „Je to krásne a páči sa mi to, no je to pre mňa predsa len niečo úplne nové. Barman sa oprel o bar, zapálil si a niečo tiež popíjal.

Flirt Praha

Seznamka Trochu Jinak V karviné

Všichni s už nabitými zbraněmi si je pohonívaly. To už přišel i zbytek bandy, zamkli dveře a vrhli se na bezmocnou, teď už polonahou, elfku. To byl kus“ šeptal obdivně jeden z žoldáků „nejradši bych jí šel hned přeříznout, ah, už jsem dlouho nesmočil“Chvíli bylo ticho.Ostatní honily kolem a třely si penisy o její prsa a tvář svýjící se bolestí, nebo špičatý ouška. “ a vyndal jí roubík z úst. Elf jí vyndal roubík a přeťal provazy. Teď nám budeš po vůli“ řehtali se. Chvíli si obdivně prohlíželi jemné rysy její tváře, tak hebké, tak bílé.

O sponzoringu ani praní peněz přes penzion své exmanželky mluvit ale nechtěl.  „Nemohu si vzpomenout na věci, které jsou patnáct let staré,“ to bylo jediné, co z něj novináři dostali.

Zdroj (Flirt Praha) https://www.krajskelisty.cz/praha/16080-dostihla-ji-temna-minulost-jejiho-muze-ceho-se-tak-boji-petra-paroubkova-a-proc-se-skryva-reporteri-seznamu-zjistili.htm